Menüü

PAKETID

Mäetaguse von Rosen spa on teie peale mõeldes koostanud erinevaid lõõgastavaid pakette ja kohendanud neid aja jooksul oma
külaliste tagasisidest johtuvalt.
Kõige enam on oma puhkusega rahule jäänud just paketiga saabuvad külalised ja saanud seeläbi kosutust kehale, hingele ja meeltele.
Lisaks on pakett ka soodsam, kui üksikult paketikomponente ostes.

kahele 192€

MAITSEKOHTUNIKE PAKETT

See on ammu teada, et armastus käib kõhu kaudu! Soovides anda oma külalistele läbilõiget meie a la carte menüüst, oleme välja valinud parimad palad, teinud neist minivariandid ja niimoodi kannamegi lauda 5 erinevat käiku. 

kahele 198€

PIKK PUHKUSEPAKETT

Mäetaguse mõisahotelli külalised on tihtipeale täheldanud, et ühe ööbimisega hotellipakett jääb alalõpmata lühikeseks. Meie pikk puhkusepakett standardtoas kestab 2 ööd.

kahele 257€

AEG TEINETEISELE

Ajad on kiired, üks töö ja tegemine ajab teist taga- lapsed, trennid, koolid, lemmikloomad, lähedased… Igaüks vajab tükki sinust, kuid sina ise oled endast ilma.

kahele 214€

ROMANTIKAPAKETT

Mäetaguse mõisakompleks on aastatega avaramaks ja romantilisemaks muutunud, siin on kena kurameerida ja ilusaid mälestusi koguda. Midagi tõelistele romantikutele, neile, kel liblikad kõhus lendavad ja omavahel tuliselt säriseb.

kahele 188€

PRIVAATSAUNA PAKETT

Mäetaguse mõisahotelli kõige populaarsem pakett on romantiline privaatsaunapakett, mis on loodud neile, kes soovivad omaette segamatult nautida soomesauna ja mullivanni. 

kahele 132€

TAGATOA PAKETT

Mäetaguse mõisahotellis on nüüd täiskasvanute jaoks 18+ vaikne saunaala, kutsume seda tagatoaks. Ennevanasti oli tagatuba see koht, kuhu kõiki ei lastud, seal taastuti päevatööst ja kosutati end. 

kahele 264€

HOOLITSUSPAKETT

Hoolitsuspakett on mõeldud kenale paarile, kes väärtustab endale aja kinkimist, et pakkuda endale järjepanu klassikalist süvalihaste massaaži ja koorivat- niisutavat näohoolitsust.

kahele 189€

VON ROSEN PAKETT KAHELE

Minipuhkus mürast, kärast ja lastest.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Loe lisa NÕUSTUN